Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7703)
Różowy pomost , 2016
olej na płótnie 45 x 55 cm/więcej prac artysty na www.tabot.pl 606353521

23 000 zł

15-10-2019
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Stargard Szczeciński. Rok powstania 1990, Olej,... , 1990
Stargard Szczeciński. Rok powstania 1990, Olej, płótno 100 x 73cm, w oprawie 130 x 100cm. Sygnowany, datowany. Poza tym NR:IX:42G-1404. Obraz oprawiony.
14-10-2019
Nowość
Fibonacci Art Studio. Galeria Sztuki Współczesnej
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
13-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
13-10-2019
Nowość
BĄK Karol (ur. 1961)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-10-2019
Nowość
Ziemia niczyja, 80x90 cm
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
Gadzet, 45x55 cm, olej/płotno
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
Rozstanie, 60x60 cm, olej/płótno
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
Wahanie, 60x70 cm, olej/płótno
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
/856
liczba obiektów: 7703