Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7022)
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Dzieci z nieżywym ptaszkiem"
rysunek piórkiem na papierze o wym.26 x 35 cm, sygn. monogramem l/d.

2 500 zł

19-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Portret Marysi Patkowskiej
ołówek na papierze o wym.26 x 21 cm ( w świetle passe-partout), opisany i sygnowany na dole ołówkiem.

2 500 zł

19-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
"Akt"
olej, płyta 46 x 35,5 cm sygn. p.d.: Menkes
19-08-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Srebro złocone w manierze II Cesarstwa próby 800, szkło szlifowane., wys. 19 cm. śr. 21,5 cm., waga 684 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800, oraz Posen. Lazarus Posen, Frankfurt n. Menem czynny w latach 1870-1930

2 800 zł

19-08-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Brosza ze szmaragdem z brylantami wyc.16 tys
Brosza złoto/platyna ze szmaragdem z brylantami.
wycena 16 ty.zł
długość 6,5 cm
szerokość w najszerszym miejscu 1 cm

9 500 zł

19-08-2019
Nowość
Salon Sztuki Antyki Wrocław
WINKLER Edmund (1884-1978)
Ratusz w Poznaniu
akwaforta na papierze o wym. 27 x 19,5 (w świetle passe partout), oprawiona. Praca sygnowana monogramem na płycie l/d oraz ołówkiem p/d.

560 zł

16-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
PETERSEN von Ritter Hans (1850 - 1914)
Bitwa okrętów gdańskich z angielskimi w 1468 r.
heliograwiura wg obrazu Hansa Petersena, na cienkim papierze naklejonym na kartonie o wym.43 x 55 cm.wyd. J.F.Lehmanna w Monachium, druk Brockhausa w Lipsku. passe-partout, oprawa. Ukazuje walkę okrętu "Piotr z Gdańska" kapitana Pawła Benekego .

400 zł

14-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
STACHIEWICZ Piotr (1858-1938)
Portret modlącego się żyda , 1880
Obraz Piotra Stachiewicza "Portret modlącego się żyda (Św. Józef ?)"ołówek papier Sygnowany lewy dół datowany lewy dół 80' wymiary szerokość 55,5 cm wysokość 66 cm po konserwacji
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Mokradła
Obraz Zygmunta Józefczyka "Mokradła" olej płótno sygnowany lewy dół wymiary 33 cm wysokość 40.5 cm szerokość
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
/781
liczba obiektów: 7022