Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (16)
srebro pr. 800, wymiary: 14,5 x 42 x 14 cm, waga: 475 g. Żardiniera owalna, ażurowa, wsparta na czterech okrągłych nóżkach Na podstawie znak probierni państwowej – głowa bogini Diany.
18-10-2019
Świt, 1916 r.
akwarela, gwasz na papierze, 68 x 51 cm, sygnowany i datowany l.d: ‘Hulewicz 1916’, na odwrocie nalepka M. Nowicki & R. Grünastel, Zakład Artystyczny, Skład obrazów.
26-10-2019
SREBRNE PUDŁO NA CYGARA, POLSKA1 poł. XX w.,
srebro próby 3. Wymiary: 25 x 17 x 6 cm, waga: 1540 , złocone wnętrze.
18-10-2019
SREBRNA PATERA, Ukraina, 2 poł. XIX w.
patera wsparta na kolistych nóżkach, pokryta grawerowaną dekoracją. Srebro próba 84. Wymiary: 4,5 x 32,5 x 20,5 cm, waga: 475 g. Na spodzie monogram N.C.
16-10-2019
SREBRNA PATERA, NIEMCY 2 POŁ. XIX w.
srebro pr. 800, repusowana, grawerowana od spodu: „1866. 25 Listopada 1891 Współpracownicy”, wymiary: 35 x 30,5 x 30,5 cm, waga: 1100 g. Na trzonie patery cecha kupiecka "C. SCHWARTZ".
18-10-2019
RZEŹBA JEŹDZIEC, Polska l. 30 XX w.,
brąz, marmurowa podstawa, wymiary: 32 x 28 x 10,5 cm. Prawdopodobnie statuetka będąca nagrodą w zawodach jeździeckich. Niewielkie wgniecenie w bocznej partii rzeźby.
18-10-2019
srebro pr. 84, elementy wykonane z kości słoniowej, złocone wnętrze. Wymiary dzbanka: 13 x 23 x 9 cm, wymiary mlecznika 14 x 18 x 10, wymiary cukiernicy: 10 x 11,5 x 6 cm, łączna waga: 1300 g.
18-10-2019
Srebro pr. 84, wymiary 33,5 x 12 x 12, waga 670 g. Na podstawie monogram NP. Kanelowany trzon umieszczony na okrągłej podstawie wspartej na trzech nóżkach w formie gałązek winogron, repusowane dekoracje floralne.
16-10-2019
Srebro próby 84, kute, sztancowane, grawerowane. Znakowana cechą imienną i warsztatową firmy złotniczej, a także znakiem probierza O.C., któremu towarzyszą znak próby srebra oraz godło probierni warszawskiej. Wymiary: 16 x 15 x 12 cm, waga: 475 g.
16-10-2019
KUFEL SREBRNY Z POKRYWĄ, Rosja, XIX w.
srebro pr. 84, grawerowana dekoracja floralna. Wymiary: 10,5 x 12 x 9,5 cm, waga: 290 g.
17-10-2019
KARAFKA OKUTA W SREBRO, NIEMCY, 2 POŁ. XIX W.
Srebro pr. 800, ażurowy kołnierz dekorowany bukolicznym motywem putt, korek zwieńczony pełnoplastyczną figurką putta, szlifowane szkło bezarwne, wymiary 31 x 9 x 13 cm, próby fantazyjne z Hanau.
17-10-2019
KARAFKA OKUTA W SREBRO, Niemcy 2 poł XIX w.
Srebro pr. 800, ażurowy kołnierz z dekoracją figuralną, korek zwieńczony pełnoplastyczną figurą, szlifowane szkło bezbarwne, wymiary 31 x 9 x 13 cm, próby fantazyjne z Hanau.
17-10-2019
Srebro próby 84. Wymiary solniczki: 2,7 x 5,5 x 5,5 cm, długość łyżeczki: 9,3 cm, łączna waga: 115 g. Znakowane cechą złotnika, imienną oraz warsztatową – głową jelenia, a także znakiem z godłem probierni warszawskiej.
16-10-2019
JACQUES MADYOL (1871 – 1950) , Port
olej na tekturze, 50 x 40 cm (64 x 52 cm z ramą), sygnowany l.d: ‘ JACQUES MADYOL’.
Jacques Madyol - malarz belgijskiego pochodzenia, w latach 1893–1897 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Brukseli. Malował głównie portrety i sceny rodzajowe.
26-10-2019
GRABARZ Antoni (1904-1965)
(...) z Bajki, 1931r.
olej na płótnie, 100 x 83 cm (120 x 102 cm z ramą), sygnowany i datowany p.d: ‘1931 | ANTONI GRABARZ’, na blejtramie nalepka wystawowa.
26-10-2019
MIECZNIK Władysław (1903 - 1989)
GÓRAL, 1 poł. XX w.
brąz, marmurowa podstawa, 34 x 13 x 13 cm, na podstawie nalepka ‘WYTWÓRNIA ARTYSTYCZNA | WŁADYSŁAW MIECZNIK | WARSZAWA, UL. NOWOGRODZKA 4.
18-10-2019
liczba obiektów: 16