CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1209)
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Odwrót spod Moskwy", 1929 r.
Olej na kartonie, sygnowany ld. "Jerzy Kossak 1929"

Na rewersie pieczątka "Skład ram - oprawa obrazów A. Słotolowicz Kraków Zwierzyniecka 11"

Wymiary w ramie: 62x49 cm (50x37 cm)

17 000 zł

24-01-2020
Nowość
Tempera, złocenie, tłoczenia, deska, 18 x 14 cm
Ikona przypłynęła Newą do posiadłości petersburskich kupców Kurakinów. Odziedziczył ją kupiec Matwiejew, który ofiarował ją do kaplicy Tychwińskiej we wsi Kłoczki pod Petersburgiem, koło Manufaktury Szkła.

1 300 zł

24-01-2020
Nowość
NEUMANN Abraham (1873 Sierpc (Mazowsze) - 1942 Kraków)
"Pejzaż bretoński", ok. 1910 r.
Olej na płótnie, sygnowany ld. "A. Neuman".

Wymiary w ramie: 72x83 cm (54x65 cm).

18 000 zł

23-01-2020
Nowość
TERESZCZENKO Jadwiga (1899 - 1976)
„Nicea”
Pastel na papierze, sygn. p.d. „J. Lubucka Tereszczenko”.

Wymiary w ramie: 55x65 cm (42x53 cm)

6 600 zł

23-01-2020
Nowość
NAKIELSKI Teodor (2 poł. XIX w.)
'W porcie", 1889 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. "Teodor Nakielski 1899"

Wymiary w ramie: 53x76 cm (46x70 cm)

11 500 zł

22-01-2020
Nowość
Para kandelabrów czteroświecowych, plater, sygnowany.

Wymiary: 48x29 cm

3 300 zł

22-01-2020
Nowość
Secesyjna cukiernica w formie kosza, plater sygnowany „B.Henneberg Warszawa”. Model 761.

Wysokość: 13 cm

Średnica: 10 cm

450 zł

21-01-2020
Nowość
Serwis kawowo-herbaciany, Anglia, XIX/XX w.
Serwis kawowo-herbaciany w skład którego wchodzą: dzbanek, imbryk, mlecznik, cukiernica i taca.

Plater sygnowany.

1 900 zł

21-01-2020
Nowość

950 zł

20-01-2020
Nowość
Tacka, Roman Plewkiewicz, Warszawa, XIX/XX w.
Plater sygnowany.

Wymiary: 20x15 cm

350 zł

20-01-2020
Nowość
Kubek, Anglia, pocz. XX w.
Kubek srebrny pr. sterling.

Wysokość: 7 cm

Waga: 32 g

120 zł

17-01-2020
Nowość
Lichtarz, Francja, k. XIX w.
Srebrny lichtarz na marmurowej podstawie.

Wysokość: 8,5 cm

150 zł

17-01-2020
Nowość
Cukiernica srebrna, na czterech nóżkach, dekorowana motywami kwiatowymi i rocaillami, pokrywa zwieńczona sterczyną; srebro puncowane.

Wymiary: 16x16cm

Waga: 426 g

2 800 zł

16-01-2020
Nowość
Tacka, Hiszpania, Pasgorcy, XX w.
Taca srebrna.

Wymiary: 16x9 cm

Waga: 63 g

350 zł

16-01-2020
Nowość
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 15 cm

4 900 zł

22-11-2019
„Dziewczyna z królikami”, XIX w.
Olej na płótnie, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 56x43 cm (45x33 cm)

6 900 zł

05-12-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Royal Copenhagen Aluminia, ok. 1920 r.
Ręcznie malowana fajansowa żardiniera, sygnowana „Eremitage Köbenhavn”

Średnica: 24 cm

Wysokość: 11 cm

790 zł

28-10-2019
Żardiniera, Japonia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wymiar: 32x42x14 cm

1 990 zł

25-09-2019
/49
liczba obiektów: 1209