CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1158)
SŁUPSKI Feliks (1868 Skolimów – 1950)
„Rudowłosa”, Lwów, 1915 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany p.d. „F.S. Lwów 1915”.

Wymiary w ramie: 70x62 cm (58x50 cm)

9 500 zł

14-10-2019
Nowość
Tańcząca guwernantka, Karl Ens, 1930 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wymiary: 26x31x16 cm

1 800 zł

14-10-2019
Nowość
Figura okimono, wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona, sygnowana.

Wysokość: 21 cm

4 900 zł

11-10-2019
Nowość
Patera porcelanowa w formie kosza, ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 10x29x22 cm

1 200 zł

11-10-2019
Nowość
Popielnica w stylu Art Deco; szkło cięte kryształowe, srebro pr. 925, sygnowane.

Średnica: 20 cm

660 zł

10-10-2019
Nowość
Talerz dekoracyjny, Miśnia, 1763-1774
Talerz dekoracyjny, ręcznie malowany, częściowo złocony z ażurowym zdobieniem, sygnowany znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Średnica: 23 cm

1 900 zł

10-10-2019
Nowość
SZCZUROWSKI Marian
"Przycinanie kwiatów", ok. 1910 r.
Pastel na papierze, sygnowana pd. "M. Szczurowski".

Wymiary w ramie: 115x83 cm (96x65 cm).

7 800 zł

09-10-2019
Nowość
Patera, pocz. XIX w.
Patera w stylu biedermeier z ręcznie malowanym, częściowo złoconym szkłem rubinowym na podstawie ze srebra pr. 13.

Wysokość: 20 cm

1 800 zł

09-10-2019
Nowość
Ramka do zdjęć, Berndorf, Austria, ok. 1930 r.
Chromowana ramka do zdjęć w stylu art deco, sygnowana.

Wymiary: 13x13 cm

Wymiary zdjęcia: 12x9 cm

450 zł

08-10-2019
Nowość
Patera, Norblin, Warszawa, Polska, ok. 1915 r.
Okrągła patera z wkładem ze szkła bezbarwnego na platerowej trójdzielnej podstawie z pełnoplastycznymi figurami orłów, sygnowana Verit.

Wysokość: 19 cm

Średnica: 21 cm

2 200 zł

08-10-2019
Nowość
KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)
"Konie u wodopoju", 1953 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "K. Kossak 1953".

Wymiary w ramie: 37x46 cm (22x31 cm).
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

07-10-2019
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Japonia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wymiar: 32x42x14 cm

1 990 zł

25-09-2019
Żardiniera, I poł XIX w.
Dwudzielny kabaret w stylu biedermeier; szkło ręcznie malowane, częściowo złocone, uchwyt srebro pr. 12.

Wymiary: 26x25x15 cm

1 900 zł

01-10-2019
Żardiniera, Bourdois & Bloch, Paryż, 1887-1900
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 13x44x26 cm

2 800 zł

02-05-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, Royal Dux, 1900 r.

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

13-08-2019

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

03-10-2019
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
/47
liczba obiektów: 1158