Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (183)
talerz porcelanowy z herbem polsko-saskim.
talerz porcelanowy, o średnicy 25,5 cm, ażurowy, z dekoracją malowaną naszkliwnie, od spodu sygnatura mal. złotem "AR" Europa 2 poł. XIX w.

1 600 zł

14-10-2019
Nowość
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
ŚWIĘTY
rzeźba w drewnie, polichromowana, wys. 75,5 cm, polichromia zachowana śladowo, brak obu rąk i atrybutów, Europa Środkowa , Dolny Śląsk? 2 poł.XVII w

8 000 zł

23-05-2019
ŚW. FLORIAN
rzeźba w drewnie polichromowana. wys. całkowita 39,5 cm. Europa Śr. XIX w.

1 800 zł

17-05-2017
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
Śmierć ks. Józefa Poniatowskiego
"Śmierć ks. J.Poniatowskiego" chromolitografia (ręcznie kolorowana) wym. w świetle passe partout 16 x 21 cm. Niemcy
ok. poł. XIX w.

350 zł

04-03-2019
łyżeczka pamiątkowa XXX lat PRL , 1974
łyżeczki pamiątkowe wykonane z okazji XXX lecia PRL, srebro pr 3, masa 32,2 i 31,7 g HEFRA Warszawa 1974 r, 2 szt a 100 zł

100 zł

13-06-2018
Łucjan Dańczak (1900-1931) Autoportret
grafika ( technika własna) na papierze o wym. 30 x 21 cm. Na odwrocie naklejka katalogowa prac artysty z numerem 0388

200 zł

15-09-2018
ŁUCJAN DAŃCZAK ( 1900-1931)... , 1921
obraz ol/pł o wym. 75 x 68 cm sygn. monogramem i datowany p/d

2 500 zł

28-06-2018
ZESTAW PODRÓŻNY DO PISANIA
zestaw do pisania w etui, kałamarz, pióro,ołówek, nóż do listów i wymienna stalówka. srebro 800, szkło ołowiowe. 2 poł. XIX w.

1 300 zł

14-09-2019
zegarek medalionowy Tiffany
zegarek medalionowy w kopercie złotej z kobaltową emalią, rautami diamentowymi i perełkami. tarcza porcelanowa z rzymskimi cyframi, naciąg kluczykowy. Mechanizm cylinder, sygnowany "Tifffany" . Na wewnętrznej kopercie grawerowany numer 3216.

3 800 zł

20-09-2019
drzeworyt sztorcowy, kolorowany o wym. 17,7 x 23,7 cm, rytował monogramista "OH" wg pracy Gustawa Schoenlebera (1851-1917), wyd. Adolf Class Stuttgart, 1880-1881.

160 zł

22-05-2019
wazon szkło opalinowe, manganowe
wazo szkło opalinowe, manganowe wys 10.,5 cm Czechy 1 poł. XX w

120 zł

15-03-2019
wazon i pojemnik Moser
wazon i pojemnik- szkło ołowiowe, miodowe , szlifowane z dekoracją trawioną i złoconą, wazon wys. 14,5 cm, pojemnik o śr. 14 cm. MOSER, Czecho-Słowacja okres międzywojenny XX w. ( sygnatura na dnie wazonu)

1 800 zł

24-10-2017
wazon biskwitowy
wazon biskwitowy z plastyczną dekoracją.wys. 29 cm, wnętrze szkliwione. Sygnatura na dnie Rosenthal/Kunstabtailung/ Selb

1 000 zł

10-04-2015
sygnet herbowy "Kot morski"
sygnet herbowy z grawerowanym herbem "Kot morski"srebro złocone, masa 16,5 g . Cecha krakowskiego UP i złotnika "JW" Polska Kraków okr. międzywojenny XX w.

980 zł

15-11-2017
serwis do kawy tete a tete.
serwis porcelana, malowana naszkliwnie, złocona. Dzbanek, cukiernica, mlecznik, taca i dwie filiżanki ze spodkami. Taca o wym, 23 x 28 cm, dzbanek o wys.15,5 cm. Europa 2 poł. XIX w. Jeden spodeczek klejony ( widać to na zdjęciu z góry).

1 600 zł

31-07-2019
sekretnik
sekretnik książkowy ( cztery skrzydła) Au 375, onyks, masa 15,2 g, 2 poł. XIX w

1 500 zł

19-03-2018
rzeźba "Leżący tygrys"
rzeźba w drewnie dębowym, częściowo barwiona. wys.12 cm, podstawa 14 x 18 cm cm. art deco, okres międzywojenny XX w

480 zł

24-10-2017
puzderko szkło opalinowe
puzderko szkło opalinowe, średnica 10 cm Czechy 1 poł. XX w

240 zł

15-03-2019
Psy
rzeźba ceramiczna art deco z turkusową polewą z krakelurą wys.18 cm. model Louis Fontinelle, Francja okr.miedzywojenny XX w

1 200 zł

18-09-2015
Portret Pani Arnold -Boninger de domo Carstanjen
portret reprezentacyjny pani Arnold-Boninger de domo Carstanjen, olej na płótnie o wym. 129 x 84 cm, kopia portretu malarza sygnującego się monogramem JPL z 1795 wykonana w 2 poł. XIX w. Sygnatura kopisty nieczytelna.

9 000 zł

19-10-2017
Portret oficera
portret oficera, olej na płótnie o wym. 79 x 58 cm. Nieczytelna sygnatura p/d. Kopia osiemnastowiecznego portretu wykonana w 2 poł. XIX .

3 600 zł

07-06-2016
Popiersie chłopca
rzeźba w drewnie wys. 31 cm, sygn na podstawie "SEBL JOS." Czechy 1 ćw. XX w

2 800 zł

24-09-2016
POPIELNICZKA REKLAMOWA NORBLIN , 1934
POPIELNICZKA REKLAMOWA "NORBLIN" NA 125 LECIE FIRMY (1809-1934). wym. 8 x 14 cm, sygnatura firmy na spodzie.

250 zł

28-11-2018
/8
liczba obiektów: 183